JUDO MİLLİ TAKIM KAMPI

Manisa Salihli

Judo Milli Takim Kampi Manisa Salihli ‘de devam ediyor

Milli takimimizin kampi 02 Eylül 2019 tarihinde basladi. Kamp 17 Eylül 2019 tarihinde sona erecek


Judo Milli Takimimizin kampi ortak çalisma kampina dönüstü, kampimiza Manisa Ili Judo Takimi, Izmir Büyüksehir Belediyesi Judo Takimi ve Izmir Bergama Judo takimlari katilirken Genelde Randori çalismalari yapildi.


Milli Takim Antrenörü Sn. Osman GÖKÇÜL:

Burada kamp  yapmaktan son derece mutluyuz, kampimiz çok verimli geçiyor, kampi ortak çalisma kampina dönüstürdük ve randori çalismalari yapiyoruz.  Ortak Çalisma Kampina istirak eden Manisa ili Judo Takimi ve Antrenörü  Sn. Erdal BAGAÇ ‘a, Izmir BB Judo Takimi ve Antrenörü Sn. Izzettin TUNÇ, Izmir Bergama Judo Takimi ve Antrenörü Sn. Selçuk AKSOY ‘a tesekkür ediyorum.


Son olarak: Federasyon Baskanimiz Sn. Yakup Ümit KIHTIR ‘e kampimiza yapmis oldugu her türlü destekten dolayi tesekkür ediyor, saygilarimi sunuyorum dedi.


Judo Milli Takimimiza katki ve  desteklerinden dolayi milli takim antrenörümüz Sn. Osman GÖKÇÜL, Salihli Kaymakami Sn. Levent KILIÇ,  Salihli Belediye Baskani Sn. Zeki KAYDA ve Salihli Gençlik ve Spor Ilçe Müdürü Sn. Oktay AYAZ ‘a federasyon baskanimiz ve camiamiz adina tesekkür plaketi verdi.


Milli Takim Kampi 17 Eylül 2019 tarihinde sona erecek. 


TOP