TENİS DÜNYA ŞAMPİYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİ

DÜNYA SAMPIYONASI START ALDI

Antalya’da yarin(12 Ekim 2019) tarihinde baslayacak olan 2.Sagirlar Dünya Tenis Sampiyonasinin bugün teknik toplantisi ve açilis seremonisi yapildi.
TEKNIK TOPLANTI VE ALMAN SPORCU !...

Teknik Toplantiya Federasyon Baskanimiz Sn. Yakup Ümit KIHTIR ve ICSD Yönetim Kurulu ve Tenis Bransindan sorumlu Sn. Mohamed Maduon da katildi. Toplantinin basinda ICSD Teknik Delegesi  Tobias Alman sporculardan Hans Toedter ‘in  vefat ettigini belirti ve onun için bir dakika saygi durusunda bulunuldu.
AÇILIS SEREMONISI !...

Toplantinin ardindan 18:30’da Sampiyonanin açilis seremonisi için ATIK (Antalya Tenis Ihtisas ve Spor Kulübü)nün merkez kortuna geçildi.
Açilis seremonisinin basinda 18 ülke sporcularinin da katildigi ülkelerin geçisi, saygi durusu istiklal marsi yapildiktan sonra öncelikle baskanimiz Sn. Yakup Ümit KIHTIR, arkasindan Gençlik ve Spor Il Müdürlügünü temsilen Spor Sube Müdürü Necati ÖNER, en son ICSD Yönetim Kurulu Üyesi Maduon’un konusmasindan sonra ICSD marsi esliginde ICSD bayrak töreni yapildi ve sampiyonanin açilisi ilan edilmis oldu.
BASKANIMIZIN KONUSMASI !...

Baskanimiz Sn. Yakup Ümit KIHTIR: Öncelikle 18 ülkeden 135 sporcunun katilimi ile gerçeklestirilecek olan Dünya Sampiyonasina gelen tüm ülke sporcu ve teknik heyetine hosgeldiniz dedi ve sizleri burada aramizda görmekten son derece mutlu olduklarini dile getir.