2019-2020 EROL EFRANT SÜPER LIG KIRMIZI GRUBU

Puan Durumu & Fikstür

Puan Durumu
# TAKIM O G B M A Y AV P
1 İzm.Torbalı İ.E 11 10 1 0 30 6 24 31
2 Ankara SK 11 7 1 3 26 9 17 22
3 İst.Sessizler SK 11 6 3 2 17 12 5 21
4 Manavgat Bld. İ.E 11 5 3 3 22 18 4 18
5 İst.Sefaköy İ.E 11 3 3 5 14 19 -5 12
6 Denizli İ.E 11 1 2 8 16 39 -23 5
7 Bornova İ.E 5 1 1 3 8 10 -2 4
8 B.Yıldırım İ.E 11 1 0 10 15 35 -20 3
Fikstür
1 Hafta
Manavgat Bld. İ.E 1

1. Hafta | 01/12/2019 11:00

Çolaklı Stadı

İst.Sefaköy İ.E 1

1. Hafta | 01/12/2019 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

Bornova İ.E 1

1. Hafta | 01/12/2019 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

B.Yıldırım İ.E 0

1. Hafta | 01/12/2019 12:30

Araba Yatağı Sahası

2 Hafta
Denizli İ.E 1

2. Hafta | 08/12/2019 12:00

Akkonak Stadı

İzm.Torbalı İ.E 4

2. Hafta | 08/12/2019 11:00

Torbalı Şehir Stadı

Ankara SK 3

2. Hafta | 08/12/2019 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

İst.Sessizler SK 1

2. Hafta | 08/12/2019 12:30

Namık Sevik Stadı

3 Hafta
Bornova İ.E 1

3. Hafta | 15/12/2019 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

B.Yıldırım İ.E 2

3. Hafta | 15/12/2019 12:30

Araba Yatağı Sahası

İst.Sessizler SK 1

3. Hafta | 15/12/2019 12:30

Namık Sevik Stadı

İst.Sefaköy İ.E 1

3. Hafta | 15/12/2019 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

4 Hafta
Manavgat Bld. İ.E 2

4. Hafta | 22/12/2019 11:00

Çolaklı Stadı

İzm.Torbalı İ.E 4

4. Hafta | 22/12/2019 11:00

Torbalı Şehir Stadı

Ankara SK 0

4. Hafta | 22/12/2019 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

Denizli İ.E 2

4. Hafta | 22/12/2019 12:00

Akkonak Stadı

5 Hafta
İst.Sessizler SK 0

5. Hafta | 29/12/2019 12:30

Namık Sevik Stadı

Denizli İ.E 4

5. Hafta | 29/12/2019 12:00

Akkonak Stadı

İst.Sefaköy İ.E 2

5. Hafta | 29/12/2019 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

Bornova İ.E

5. Hafta | 29/12/2019 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

6 Hafta
Bornova İ.E

6. Hafta | 05/01/2020 11:00

-

B.Yıldırım İ.E 2

6. Hafta | 05/01/2020 12:30

Araba Yatağı Sahası

Manavgat Bld. İ.E 2

6. Hafta | 05/01/2020 11:00

Çolaklı Stadı

İzm.Torbalı İ.E 1

6. Hafta | 05/01/2020 11:00

Torbalı Şehir Stadı

7 Hafta
İst.Sefaköy İ.E

7. Hafta | 12/01/2020 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

Ankara SK 1

7. Hafta | 12/01/2020 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

Denizli İ.E 1

7. Hafta | 12/01/2020 12:00

Akkonak Stadı

İst.Sessizler SK 3

7. Hafta | 12/01/2020 12:30

Namık Sevik Stadı

8 Hafta
İst.Sessizler SK

8. Hafta | 16/02/2020 12:30

-

Ankara SK 3

8. Hafta | 16/02/2020 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

İzm.Torbalı İ.E 2

8. Hafta | 16/02/2020 11:00

Torbalı Şehir Stadı

Denizli İ.E 2

8. Hafta | 16/02/2020 12:00

Akkonak Stadı

9 Hafta
B.Yıldırım İ.E 1

9. Hafta | 23/02/2020 12:30

Araba Yatağı Sahası

Bornova İ.E

9. Hafta | 23/02/2020 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

Manavgat Bld. İ.E 5

9. Hafta | 23/02/2020 11:00

Çolaklı Stadı

İst.Sefaköy İ.E 1

9. Hafta | 23/02/2020 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

10 Hafta
Manavgat Bld. İ.E 3

10. Hafta | 01/03/2020 11:00

Çolaklı Stadı

Ankara SK 2

10. Hafta | 01/03/2020 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

İzm.Torbalı İ.E

10. Hafta | 01/03/2020 11:00

-

Denizli İ.E 3

10. Hafta | 01/03/2020 12:00

Akkonak Stadı

11 Hafta
İst.Sefaköy İ.E 0

11. Hafta | 08/03/2020 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

Bornova İ.E

11. Hafta | 08/03/2020 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

İst.Sessizler SK 0

11. Hafta | 08/03/2020 12:30

Namık Sevik Stadı

B.Yıldırım İ.E 4

11. Hafta | 08/03/2020 12:30

Araba Yatağı Sahası

12 Hafta
Ankara SK 6

12. Hafta | 15/03/2020 11:00

Gölbaşı Eğ. Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

İzm.Torbalı İ.E 3

12. Hafta | 15/03/2020 11:00

Torbalı Şehir Stadı

B.Yıldırım İ.E 1

12. Hafta | 15/03/2020 12:30

Araba Yatağı Sahası

Manavgat Bld. İ.E 1

12. Hafta | 15/03/2020 11:00

Çolaklı Stadı

13 Hafta
Ankara SK

13. Hafta | 22/03/2020 11:00

Gölbaşı Eğ.Ve Sos. Tes. Sentetik Saha (Mogan)

İst.Sefaköy İ.E

13. Hafta | 22/03/2020 12:30

Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı

İst.Sessizler SK

13. Hafta | 22/03/2020 12:30

Namık Sevik Stadı

Denizli İ.E

13. Hafta | 22/03/2020 12:00

Akkonak Stadı

14 Hafta
Bornova İ.E

14. Hafta | 29/03/2020 11:00

Yusuf Tırpancı Sahası

B.Yıldırım İ.E

14. Hafta | 29/03/2020 12:30

Araba Yatağı Sahası

Manavgat Bld. İ.E

14. Hafta | 29/03/2020 11:00

Çolaklı Stadı

İzm.Torbalı İ.E

14. Hafta | 29/03/2020 11:00

Torbalı Şehir Stadı

CEZA TAHTASI
# ADI SOYADI TAKIM GÖREV TARİH BRANŞ AÇIKLAMA
1 s a İst.Sessizler SK Sporcu 07/03/2020 FUTBOL ss
TOP