• TÜRKİYE İŞİTME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

ÖDÜL YÖNETMELİĞİ HAKKINDA


.


Spor Genel Müdürlüğünün 03 Kasım 2010 tarihinde yürürlüğe giren Ödül Yönetmeliğine uygun olan ve Samsunda düzenlenen olimpiyat oyunlarında derece yapan sporcuların, Milli Takım Antrenörlerinin, Kulüp Antrenörlerinin ve kulüplerin dikkatine;

 

Federasyonumuz yönetim kurulu toplanarak, olimpiyatlarda derece yapan branşlar için Spor Genel Müdürlüğü’nden Ödül talebinde bulunacaktır. Ödüller, ancak Spor Genel Müdürlüğü’nün oluşturacağı komisyon tarafından verilecektir.

   

Bunun için dereceye giren branşlardaki sporcu ve antrenörlerin en kısa sürede belgelerini tamamlayarak federasyonumuza göndermesi gerekmektedir.

 

SPORCULARIN ÖDÜL ALABİLMESİ İÇİN;

1-Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi

2-Yarışmada kullanılan Akreditasyon kartları fotokopisi veya faaliyet tarihlerinde ülkeye giriş ve çıkış tarihlerini gösteren pasaport fotokopisi veya resmi akredite listesinde isminin bulunması.

 

      Sporcu Ödül Dilekçesi için TIKLAYINIZ

 

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİNİN ÖDÜL ALABİLMESİ İÇİN;

1-En az 2.Kademe Antrenör Belgesinin fotokopisi

2-Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi

3-Yarışmada kullanılan Akreditasyon kartları fotokopisi veya faaliyet tarihlerinde ülkeye giriş çıkış ve tarihlerini gösteren pasaport fotokopisi veya resmi akredite listesinde isminin bulunması.

      

      Milli Takım Antrenörü Ödül Dilekçesi için TIKLAYINIZ

 

KULÜP ANTRENÖRLERİNİN ÖDÜL ALABİLMESİ İÇİN;

1-En az 2.Kademe Antrenör Belgesinin fotokopisi

2-Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi

3-Sporcunun kulübü ile kulüp antrenörünün belirtilen süre içinde çalışmasını gösteren sözleşme (Ücret makbuzu, Kulüp Yönetim Kurulu Kararı vb. bilgiler)

 

      Kulüp Antrenörü Ödül Dilekçesi için TIKLAYINIZ

KULÜPLERİN ÖDÜL ALABİLMESİ İÇİN;

1-Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi

2-Kulübün ödül almaya hak kazanan sporcularının müsabaka tarihinden önceki 1 yıl içerisinde en fazla süreyle kulübün tescilli sporcusu olması gerekmektedir. (Sporcuların transfer tarihlerini gösteren sporcu tescil bilgileri belgesi.)  

3-Kulübün ilgili branşta en az 20 sporcusunun il veya federasyon faaliyetlerine katılmış olmasını belgelemek.

4-Müsabaka tarihinden önceki 1 yıl içerisinde ilgili branşta en az 1 yıl süreyle sosyal güvenlik mevzuatına tabi olarak çalıştırılan en az bir antrenörünün bulunması gerekir. (belgelemek) (sgk primlerinin yatırılması vb.)

 

     Kulüp Ödül Dilekçesi için TIKLAYINIZ

 

 


Ekleyen: Federasyon   Okunma Sayısı: 2468