• TÜRKİYE İŞİTME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

FUTBOL MİLLİ TAKIMIMIZA İKİ ÖDÜL BİRDEN...


Futbol Milli Takımımız, Boğaziçi Üniversitesi ve Kültür Koleji Okulları tarafından ödüle layık görüldü.


 18-30 Temmuz tarihleri arasında Samsun'da düzenlenen   23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda;  Avrupa, Dünya şampiyonu ünvanlarına son olarak ''Olimpiyat'' şampiyonu ünvanını da ekleyen Futbol Milli Takımımız, bu yıl 7. düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri gecesinde ''Spor Kardeşliği'' kategorsinde ödüle layık görüldü. Ödülü Milli Takım adına Teknik Direktörümüz Ali Metin ve kalecimiz Ersin Mert aldı.   

Gecede kısa bir konuşma yapan Ali Metin, '' Spor camiasının ünlü isimleri böylesi önemli bir gecede bir araya getiren ve bizi  ödüle bizleri layık gören Boğaziçi Üniversitesi'ne şahsım ve Milli Takımım adına teşekkür ederim. Ünvanlarımıza bir yenisini daha ekledik, bu gururu bize yaşatan futbolcularımızı canı gönülden kutluyorum. Bize her türlü imkanı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'a, Federasyon Başkanımız Yakup Ümit Kihtir'e teşekkür ederim. Verilen bu desteklerle güçleniyoruz, hedefimiz her zamann daha iyisini başarmak'' dedi. 

  Ayrıca, Kültür Koleji Okulları "Asla Pes Etme" motivasyon buluşmaları kapsamında da   Avrupa, Dünya, Olimpiyat Şampiyonu Futbol Milli Takım sporcularımız ve Teknik Direktörümüz Ali Metin  öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği panele soru cevapların ardından çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Ekleyen: Federasyon   Okunma Sayısı: 410