• TÜRKİYE İŞİTME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

OKUL SPORLARI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 8-12 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA AKSARAY'DA!


İşitme Engelliler Okul Sporları Türkiye Birinciliği müsabakaları aşağıdaki gibidir;


07 NİSAN 2019

SAAT: 17:00 Takım Sporları (Futbol-Basketbol-Voleybol) Teknik Toplantı

SAAT: 18:00 Takım Sporları (Futbol-Basketbol-Voleybol) kura çekimi

SAAT: 18:00 Güreş Yıldızlar Kategorisi Tartı ve Teknik Toplantı

 

FUTBOL

BASKETBOL

VOLEYBOL

BADMİNTON

GÜREŞ

MASA TENİSİ

TENİS

ATLETİZM

 

 

 

 

 

08 NİSAN 2019

SAAT: 09.00 TÜM KAFİLELER AÇILIŞ TÖRENİ

Yıldızlar ve Gençler Grup Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Müsabakaları

 

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Müsabakaları

 

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Müsabakaları

10.00-11.00

Teknik Toplantı

 

11:00-17:30

Gençler ve Yıldızlar Grup Maçları

10:00-17:00

Yıldızlar Müsabakaları

 

Kupa Madalya Töreni

 

18:00-19:00    Teknik Toplantı

ve

Gençler Tartı

09:00 10:00 Teknik Toplantı

 

11:00-17:30

Gençler

ve

Yıldızlar Takım  Müsabakaları

 

09:00 -10:00 Teknik Toplantı

 

11:00-17:30

Genç-Yıldız Müsabakaları

09:00 -10:00 Teknik Toplantı

 

10:00-15:00

Gençler

Kategorisi

Tüm Yarışlar

 

15.00-18:00

Yıldızlar

Kategorisi

Tüm Yarışlar

 

09 NİSAN

2019

Yıldızlar ve Gençler Grup Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Müsabakaları.

 

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Müsabakaları

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Müsabakaları

10:00-17:30

Genç-Yıldız Grup Maçları ve

Yarı Finaller

10:00-14:00 Gençler Müsabakaları

 

15:00-16:00

Kupa Madalya Töreni

10:00-14:00

Ferdi Müsabakalar

 

14.00-15:00

Kupa Madalya Töreni

10:00-13:00

Final Müsabakaları

 

13.00-14:00

Kupa Madalya Töreni

10:00-15:00

Gençler Kategorisi Tüm Yarışlar

 

15.00-18:00

Yıldızlar

Kategorisi

Tüm Yarışlar

 

18.00-19:00

Kupa Madalya Töreni

10 NİSAN 2019

Yıldızlar ve Gençler Grup Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Yarı Final Müsb.

 

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Yarı Final Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Yarı Final Müsabakaları

10:00-13:00

Final Maçları

 

13.00-14:00

Kupa Madalya Töreni

 

 

 

 

11 NİSAN 2019

Yıldızlar ve Gençler

Yarı Final Müsabakaları

SABAH

Yıldızlar Final Müsabakaları

 

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Final Müsabakaları

 

 

Kupa Madalya Töreni

SABAH

Yıldızlar Final Müsabakaları

 

ÖĞLEDEN SONRA

Gençler Final Müsabakaları

 

Kupa Madalya Töreni

 

 

 

 

 

12 NİSAN 2019

Yıldızlar ve Gençler

Final Müsabakaları

 

Kupa Madalya Töreni

 

 

 

 

 

 

 


Ekleyen: Federasyon   Okunma Sayısı: 904