TİESF

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu

Voleybol Milli Takımımıza Dev Sponsor : “ POLİSAN ”

“ POLİSAN” Voleybol Erkek Milli Takımı için Forma Sponsoru oldu.

Federasyonumuz ile POLİSAN firması arasında bugün (08.03.2021) Ankara JW Marriott Hotel ‘de saat 15:30’da Sponsorluk anlaşması için basın toplantısı düzenlendi.

Basın Toplantısında öncelikle açılış konuşmalarına yer verilirken, federasyonumuz adına başkanımız Sn. Yakup Ümit KİHTİR, POLİSAN adına; Genel Müdür Sn. Mehmet HACIKAMİLOĞLU ve POLİSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet Ertuğrul BİTLİS açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Sn. Yakup Ümit KİHTİR; federasyonumuzun en önemli branşlarından biri olan Voleybol branşı hakkında bilgiler verirken, Erkek Milli Takımımızın 2015 yılında Avrupa, 2016 yılında Dünya ve 2017 yılında ise Olimpiyat şampiyonu olduğunu belirtti.

Milli takımımızın 2021 yalında İtalya ‘da Dünya Şampiyonası, 2022 yılında ise Brezilya ‘da 24. Deaflympics Yaz oyunlarına katılacağını bu yönde çalışmalarının devam ettiğini, takımımızın POLİSAN sayesinde daha da güçlendiğini, inşallah firmamızın katkılarıyla geçmişte almış olduğumuz başarıları tekrarlayacağını bunun için firmamıza minnettar olduklarını, bu vesile ile Sn. BİTLİS ve HACIKAMİLOĞLU ‘na bir kez daha teşekkürlerini dile getirdi.

Başkanımız; toplantı sonunda Sn. BİTLİS ve HACIKAMİLOĞLU ‘na katkılarından dolayı Camiamız adına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Basın toplantısına; federasyonumuzu temsilen, Voleybol Milli Takım Teknik Direktörü Sn. Osman ÇARKÇI ve Antrenör Sn. Erkal TAŞ ‘ta iştirak ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telif Hakları 2021 © Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Tüm Hakları Saklıdır. | TİESF-Yazılım