TİESF

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu

Köyceğiz Kaymakamı ve Belediye Başkanına Makamlarında Ziyaret !…

2020-2021 Sezonu Hentbol Erkekler 1 nci Ligi müsabakaları nedeniyle Köyceğiz ‘de bulunan Başkanımız Sn. Yakup Ümit KİHTİR, Köyceğiz Kaymakamı ve Belediye Başkanına makamlarında ziyarette bulundu.

BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

Bugün; (09.04.2021) saat 09:30 ‘da Federasyon Başkanımız Sn. Yakup Ümit KİHTİR, Köyceğiz Belediye Başkanı Sn. Kamil CEYLAN ‘ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ayrıca; Asbaşkanımız ve Hentbol branşı sorumlusu Sn. İsmail TEK, Asbaşkanımız ve Milli Takımlardan Sorumlu Sn. Mahir YAZICI, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ünal ÖNER, Hentbol Erkek Milli Takım Teknik Direktörümüz Sn. Serdar ELER, Antrenörümüz Harun GÖKÇİMEN, Murat SANCAKÇEKEN, Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Nadi PİRCİ ‘de hazır bulundular.

KAYMAKAM ‘A ZİYARET

Başkanımız Sn. Yakup Ümit KİHTİR günün ikinci ziyaretini Köyceğiz Kaymakamı Sn. Erdinç DOLU ‘yu da makamında ziyaret etti.

Kaymakamı ziyarette; Asbaşkanımız ve Hentbol branşı sorumlusu Sn. İsmail TEK, Hentbol Erkek Milli Takım Teknik Direktörümüz Sn. Serdar ELER ve Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Nadi PİRCİ ‘de hazır bulundu.

Başkanımız her iki ziyarette de müsabakaların yapılmasında katkılarından hem belediye başkanı Sn. Kamil CEYLAN ‘a hem de kaymakama Sn. Erdinç DOLU ‘ya dolayı teşekkür etti ve camiamız adına teşekkür plaketi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telif Hakları 2021 © Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Tüm Hakları Saklıdır. | TİESF-Yazılım