TİESF

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu

5. Olağan ve Genel Mali Kurul/ Noter Onaylı Delege Listeleri

Federasyonumuzun 5. Olağan ve Mali Genel Kurulu 07 Kasım 2021 tarihinde Ankara’da, çoğunluk sağlanamadığı takdirde aynı yerde 08 Kasım 2021 tarihinde çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

29 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda Federasyonumuzda yapılan kura çekimi sonrasında Genel Kurulda oy kullanacak kulüplerin, faal olmayan antrenör ve milli sporcuların listeleri aşağıda sıralanmıştır.

Linklerde yer alan statü ve katılım formunu indiremiyorsanız ( Chrome) tarayıcınızın geçmişini temizleyin yada tarayıcınızı değiştiriniz (internet explorer)

Faal Olmayan Milli Sporcuların Listesi için tıklayınız.

Faal olmayan Antrenörlerin Listesi için tıklayınız.

Delegeliğe Hak Kazanmış Kulüplerin Listesi için tıklayınız.

Kulüplerimizin Dikkatine!

Delege isimlerinin belirlenmesi için gerekli tebligat tarafınıza gönderilecek olup, işlemleri hızlandırmak adına, aşağıdaki kriterleri sağlayan Delege isimlerini belirleyerek federasyonumuza tebligat beklemeksizin gönderebilirsiniz.

Yönetim Kurulunuzca tespit edilecek delege bilgilerinin en geç 06 Ekim 2021 tarihi saat 16:00’ya kadar imzalı üst yazı ile birlikte Yönetim Kurulu Karar fotokopisinin Federasyonumuzun (0312 311 62 14) nolu faksına, bilgi@tiesf.gov.tr elektronik posta adresine veya 0537 062 72 97 nolu whatsapp  hattına  bildirilmesini önemle rica ederim.

NOT:

Ana Statü Gereği:

  1. Federasyonda maaşlı veya ücretli çalışanlar ile genel kurulun yapılacağı tarihten geriye doğru en az bir yıl önce faal sporculuğu, hakemliği veya antrenörlüğü bırakmamış kişiler genel kurul üyesi olamaz.
  2. Kulüp temsilcileri kulüp Yönetim Kurulunca, kulüp kurul üyeleri arasından belirlenir.
  3. Kesinleşen üyeler bir defa oy kullanabilir. Genel kurulda vekaleten oy kullanılamaz. Genel Kurul üyesi olabilme hakkını elde edenlerin, 18 yaşını bitirmiş olması şarttır.
  4. Üst yazıda, delegenin adı soyadı, cep telefonu numarası, TC kimlik no ve HES kodu olmak zorundadır.
  5. Genel Kurula kayıt sırasında delegeler fotoğraflı ve okunabilir nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportlarını ibraz etmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telif Hakları 2021 © Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Tüm Hakları Saklıdır. | TİESF-Yazılım